01.07 WTOREK:

Intensywny, cudowny czas spędziliśmy w Jankowie Gdańskim wśród alpak, owiec, kóz, królików, kur, kogutów, wiewiórek, perlic, psiaków i innych zwierzaków. Karmiliśmy, przytulaliśmy, głaskaliśmy i poznawaliśmy ich zwyczaje. Po powrocie do szkoły zrobiliśmy fantastyczne bransoletki i zakładki.