15.05 PIĄTEK: W Wielkim Maratonie Czytelniczym dla klas II-III wzięło udział trzynaścioro uczniów. Najlepszy wynik w naszej  szkole (107 punktów) uzyskał Patryk Koperski z klasy III. Patrykowi oraz wszystkim uczestnikom, którzy wytrwali do końca, przy najbliższej możliwej okazji będą przekazane nagrody. Gratulujemy!
12.05 WTOREK: Drodzy uczniowie i rodzice,
 
prezentujemy wyniki Olimpuska z wiedzy ogólnej oraz Olimpuska z języka angielskiego, olimpiad dla uczniów klas I-III, które odbyły się 8-9 stycznia 2020 roku.
Maksymalna liczba punktów, którą można było uzyskać z każdego testu to 210.
 
Z przyjemnością informujemy, że w Olimpusku z j. angielskiego dyplom laureata zdobyli:
 
Marcel Konieczka (206 pkt) z klasy II
Oliwier Bakuła (200 pkt) z klasy I
Iwan Novitskiy (200 pkt) z klasy III
 
Gratulujemy!!!
 
W teście zintegrowanym każdy z uczestników zdobył dyplom uznania, a najlepiej napisali:
 
z klasy I - Bartłomiej Matusiak (178 pkt)
z klasy II - Franciszek Piróg (185 pkt)
z klasy III - Lucjan Nosewicz (137 pkt)
 
Gratulujemy!!!
11.05 PONIEDZIAŁEK:

Z przyjemnością oraz wielką dumą informujemy o ogromnym sukcesie naszych w tegoroczej edycji konkursu ‘English Ace’! Uczennica klasy 6a, Nellie Harrington, została laureatką!

Dodatkowo, wielu uczniów uzyskało wyniki dobre oraz bardzo dobre, dlatego też gratulacje dla:

- Rayan’a Hussaina z klasy 5b

- Dominika Kuźnickiego z klasy 5b

- Wojtka Zawadzkiego z klasy 6a

- Alicji Baryło z klasy 6b

- Jędrzeja Gajewskiego z klasy 6b

- Mai Pizoń z klasy 7

- Amelii Porębskiej z klasy 7

- Natalii Filip z klasy 8

- Kamili Andysiak z klasy 8

- Poli Gepert z klasy 8


11.05 PONIEDZIAŁEK:
 zaprojektowała Maja Pyrzowska kl. VII
08.05 PIĄTEK:
Z radością informujemy, że w konkursie plastycznym "Puk, puk!- Tu wiosna" miejsce pierwsze zdobył Jakub Szyłański z klasy drugiej (dzięcioł z butelki i kubka po jogurcie), miejsce drugie Kajetan Minuth (polny mlecz), trzecie miejsce natomiast Laura Jessa z klasy pierwszej (łąka). Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom! O nagrodach i możliwości ich odbioru poinformujemy wkrótce.


I miejsce Jakub Szyłański
 
 

II miejsce Kajetan Minuth



III miejsce Laura Jessa


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162
Szkoła PSSN